KOBIETO z Rzeszowa !! JAK PRZEŁAMAĆ SWOJĄ NIECHĘĆ I WSTYD PRZED PÓJŚCIEM NA SIŁOWNIĘ

JAK WYBRAĆ DOBREGO TRENERA PERSONALNEGO w Rzeszowie ?
5 grudnia 2017

KOBIETO z Rzeszowa !! JAK PRZEŁAMAĆ SWOJĄ NIECHĘĆ I WSTYD PRZED PÓJŚCIEM NA SIŁOWNIĘ

Przypomina mi się ta sytuacja z lekcji wychowania fizycznego … Tak ten czas ciągle zatrzymuje się . Wszyscy patrzą na Ciebie kiedy Twoja jest pora na zrobienie przewrotu w przód . Niektórzy nigdy nie zapominają tego momentu z przeszłości co często rzutuje ta sytuacja traumą , kiedy mamy konieczność ponownego powrotu do aktywności fizycznej .

KOBIETO z Rzeszowa doskonale Cię rozumnie , dlaczego czasem bardziej wolisz wylewać siódme poty w domowym zaciszu niż na siłowni . Obawiasz się , że będą oceniane Twoje umiejętności przez innych , a Twoja sylwetka stanie się obiektem drwin . Natomiast kobiety z wysportowaną , atrakcyjną sylwetką mogą stanąć się obiektem pożądliwych męskich spojrzeń….

Badania pokazują , że:

-63 %. kobiet przyznaje, że nie umiałoby ćwiczyć w grupie.

-57 % mogłoby czuć się nieswojo z powodu nie do końca skoordynowanych ruchów. —60 % pań nie mogłoby przestać myśleć o czerwonym kolorze skóry i wydzielającym się pocie.

A mało kto wie , że:

-99% przypadków może liczyć na pomoc i rady ze strony Trenera , instruktora lub innych użytkowników siłowni .

Pamiętam swój pierwszy raz na siłowni , chowałam się wtedy w strefie ze sprzętami cardio i bardzo bałam się tej wolnej strefy ciężaru, gdzie widziałam napakowanych mężczyzn skąd dochodziły bardzo specyficzne dźwięki 🙂 i zarzekałam się , że nigdy, ale to nigdy w życiu nigdy nie dołączę do nich 🙂

MOJA RADA

– Pierwszy krok to skoncentruj się na sobie.

– Zignoruj otoczenie siłowni.

– Ubierz się – czuj się dobrze i komfortowo.

– Idź na siłownie pierwszy raz w weekend jest wtedy o wiele mniej ludzi . Będziesz się czuła mniej skrępowana , będzie mniej oczy na Ciebie patrzyło .

– Idź z kimś np. z przyjaciółką z kimś najlepiej kto już trenuje , ktoś kto będzie Ci wstanie pokazać te wszystkie sprzęty i jak trenować . Jeśli nie masz nikogo weź TRENERA .

– Najlepszą opcją będzie wykupienie godziny zajęć z TRENEREM . Nie tylko Cię oprowadzi po siłowni , ale i ułoży indywidualny trening bądź dietę. Skoryguje prawidłową postawę . Niestety, ale to nie jest jak z jazdą na rowerze , że jeśli nie pojedziesz poprawnie to nie pojedziesz . Oczywiście możesz wykonać ćwiczenie nawet jeśli będziesz robiła je nie poprawnie , ale i przy okazji możesz sobie i wyrządzić krzywdę . Jestem przekonana , że przynajmniej jeden trening personalny przyda się każdej początkującej osobie.

KOBIETO Z RZESZOWA 🙂

Specjalizuję się w pomaganiu kobietom takim jak Ty ,  dlatego wierzę, że nieważne w jakim momencie życia jesteś i ile masz lat to jestem w stanie Ci pomóc. Nawet jeżeli jest to Twój najgorszy czas to zmiana, której dokonamy pozwoli Ci poradzić sobie z tym. Ulepsz swoje ciało. Zwiększ poczucie własnej wartości, zyskaj pewność siebie i uśmiech na twarzy – szczególnie gdy patrzysz w lustro.

 

Twój Trener i Dietetyk

www.khtrener.pl

667 743 684