JAK WYBRAĆ DOBREGO TRENERA PERSONALNEGO w Rzeszowie ?

KOBIETO z Rzeszowa !! JAK PRZEŁAMAĆ SWOJĄ NIECHĘĆ I WSTYD PRZED PÓJŚCIEM NA SIŁOWNIĘ
7 grudnia 2017

JAK WYBRAĆ DOBREGO TRENERA PERSONALNEGO w Rzeszowie ?

Jeśli już jesteś zdecydowana ćwiczyć z trenerem personalnym GRATULUJE jesteś już na dobrej drodze do osiągnięcia swojego sukcesu . Pozostaje Ci tylko wybrać dobrego trenera , ale jak to zrobić ?

– Czym się kierować ?
– Gdzie go szukać ?

1) Czym się kierować w wyborze Trenera Personalnego w Rzeszowie ?

Wybór Trenera Personalnego w Rzeszowie to bardzo istotny pierwszy krok od którego będą zależały Twoje wyniki .

Trener / Trenerka – to osoba która będzie Cię wspierać w chwilach rezygnacji i na nowo zaszczepiać motywacje do działania.

Trener – to również osoba godna zaufania , komunikatywna emanująca z pozytywną energią .

Trener –  idealnie kiedy posiada swoje port-folio, w którym może zaprezentować siebie , metamorfozy swoich klientów oraz rekomendacje swoich zadowolonych podopiecznych .

Mniej świadomość tego, że czasem nawet polecony Ci Trener nie będzie Ci odpowiadał. Czasem tak bywa, że w towarzystwie jednych czujemy się dobrze, a drugich wręcz przeciwnie. Nie bój się wtedy zmienić Trenera , to ty masz być zadowolony z usług , a nie Trener.

Trener jeśli mówi Ci , że będzie łatwo po prostu Cię oszukuje , a ty jesteś po prostu naiwna 

Jeśli doprowadziłaś swoją sylwetkę do stanu którego nie chcesz to nagle w ciągu miesiąca, nie zdobędziesz idealnej sylwetki modellki  z czasopism. Tak samo lata zaniedbań związanych z brakiem ruchu, złym odżywianiem, stołowaniem się w Fast foodach nie da się zniwelować w tak krótkim czasie. Reasumując przygotuj się na ciężką prace . Pamiętaj , że wszystko zależy od Ciebie . Czy zgodzisz się ze mną ?:)

2) Gdzie szukać Trenera Personalnego w Rzeszowie ?

Możesz znaleźć na siłowni bądź skorzystać z wyszukiwarki Internetu . Najlepszych Trenerów Personalnych i ich konta znajdziesz na portalach społecznościowych.

 

Pomaganie kobietom w zmianie sylwetki, polepszeniu samopoczucia i poprawieniu ich atrakcyjności od zawsze było moim marzeniem. A jeżeli chcesz realizować małe i duże cele, potrzebujesz do tego energii, sprawności i pewności siebie. Wspólnie można osiągnąć to szybko.

Pamiętaj gramy w tej samej drużynie 

Twój Trener / Dietetyk 

Katarzyna Hajduk